Postavy

15. února 2012 v 22:24 | Simpsmaniak |  Postavy
Homer Simpson
Ať už za to může pastelka v mozku, simpsnovské geny nebo nesčetné údery do hlavy. Jedna z hlavních postav seriálu - Homer - příliš rozumu nepobral. Homer v seriálu ztělesňuje neschopného, tlustého, líného, plešatého, nešikovného, nenažraného pracovníka jaderné elektrárny. Navzdory tomu toho dokázal opravdu hodně. Pár příkladů: dostal se do vesmíru, byl starostou, ochráncem starosty, pašerákem, šéfem policejního sboru, strojvedoucím jednokolejky. Homer je milujícím otcem 3 dětí a manželem Marge.
Marge Simpsonová
Marge, rozená jako Bouvierová, je opakem Homera. A možná právě proto jsou tito dva spolu už od střední školy. Každou věc dvakrát zváží a nabízí-li se jenom malé riziko, je zásadně proti. Vždy to lze poznat podle nevrlého mručení. Málokdy jí můžete vidět v něčem jiném než v zelených šatech a neodmyslitelně k ní patří také červený korálkový náhrdelník. I když je někdy na Homera, děti a občas i na celý Springfield přísná, určitě to s nimi myslí dobře.
Bart Simpson
Bart je prvorozený syn Marge a Homera. Je 10 let starý a ze všeho nejmíň rád má školu a studium vůbec. Mezi jeho největší zábavy patří vytáčení ředitele Skinnera a telefonování do baru Vočka, který se díky němu neustále ztrapňuje před svými zákazníky. Když ale Bart provede nějaký velký prohřešek, dokáže se z něho vyvlíknout díky úhlednému účesu na pěšinku jeho jinak střapatých vlasů a smutných očí. I když by se mohlo zdát, že Bart je jenom obyčejný sígr, stejně jako Homer dokáže být užitečný, ohleduplný a svědomitý.
Lisa Simpsonová
Druhorozené Simpsonovic dítě je Lisa. Oproti Bartovi je očividně spíše po maminceovi. Lisa nejvíce touží po vědění a dobrém vzdělání, což někdy dokáže přerůst až v závislost na školu. Díky svým znalostem a povaze Lisa není zrovna nejoblíbenější mezi spolužáky.
Maggie Simpsonová
Maggie je teprve batole a nejmladší člen rodiny Simpsonových. Nikdy jí neuvidíte bez jejího dudlíku pro který je ochotna udělat cokoliv. Maggie je vždy v přítomnosti Marge a ačkoliv zatím nepronesla více než jedno slovo, dokázala už Homerovi zachránit život, postřelit pana Burnse a zamotat další příběhy své rodinky.
Abe Simpson
Dědeček Abe Simpson - Homerův otec a Válečný veterán z 2. světové války - je trochu senilní. Jeho největší dovedností je člověka unudit hodinami bezpředmětných a nesmyslných historek, které se mu pletou jedna přes druhou. Bydlí v domově důchodců, kam ho strčil Homer ihned pár dní po té, co mu Abe dal peníze na dům, kde Simpsonovi bydlí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lisa Alex Lisa Alex | 4. ledna 2013 v 15:23 | Reagovat

PROMIN ALE MŮŽEŠ TAM DÁT I PRVNÍ SLOVA:BÁRT A KARABA PROTOŽE VIDĚL MARGE A HOUMR TO DĚLALI
LISA:BÁRT PROTOŽE MÁLEM ODEŠL Z DOMU        
MAGGIE:TÁTA  
ABBE:ŽE BYL U PEKELNÝ RYBÁCH
HOUMR BYL TAKY U TAJNÝHO SPOLKU KAMENÍKU
A MARGE MYSLIM ŽE SE TO JMENOVALO ČERVENÁ RAJČÁTKA

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama